Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   58
                    

Wacław "DRIZIT" Beck
     Co czuje człowiek gdy wydaje 26 numer? Na pewno wielką ulgę, że to już kolejna premiera. Ulgę, że skład, którego największemu wrogowi nie życzę, dobiegł końca i możemy nareszcie pokazać Wam, co przygotowaliśmy. Ale to czuje się po wydaniu każdego numeru. A więc co z 26? Otóż ten numer to ostatni numer wydany w tym roku. Roku, który obfitował w redakcji w naprawdę wiele wydarzeń, które sprawiły, że jesteśmy, kim jesteśmy. Część planów, jakie zakładaliśmy na ten rok, spełniliśmy, część właśnie się wykonuje, a kolejny rok, a nawet już jego początek ma być pełen wydarzeń nam sprzyjających. Co jeszcze czuje? Czuje, że „wydaje na świat” numer pełen nie tylko dobrych materiałów, ale i prezentów. Tak, prezentów, ponieważ to właśnie wczoraj były Mikołajki, a za –naście dni nadejdą Święta.
Mógłbym teraz zacząć snuć dalej refleksje na temat kończącego się roku, albo dotyczące atmosfery świątecznej, ale…
   Ale ja nie o tym chciałem! Ludzie!!! Nadszedł HALF-LIFE 2! Nareszcie gra wyczekiwana przez ogromną liczbę osób ukazała się światu. Już jest. I co z nim? Zapytacie czy warto? Hmmm, jak widać po naszej ankiecie na stronie, jeszcze wiele osób nie miało okazji w niego zagrać, jednak ci, co grali, w większości są zadowoleni z rezultatów. I my mówimy: tak, warto zagrać. Oceny, które mu wystawiliśmy nie były przydzielane „za twarz”. Naprawdę Warto zapoznać się z tą grą, dlatego zapraszam do recenzji oraz galerii naszych screenshootów. Ale nie tylko HL 2 nadszedł, bowiem w tym miesiącu mamy także HALO 2, WARHAMMERA 4000 DAWN OF WAR, a także beta-test WORLD OF WARCRAFT. Zarówno Halo 2 jak i WARHAMMER nie zawiodły graczy. Odpowiednio 9,5/10 oraz 9/10 mówią same za siebie. Udajcie się na strony poświęcone tym grom. Recenzja Halo 2, dodatkowo zaopatrzona jest w komentarze od innych członków redakcji, oraz galerię screenów (tak jak w przypadku HL2), a także dodatkowo w ODGŁOSACH WOJNY w recenzje oryginalnego soundtracka (tak jak w przypadku HL2), natomiast WARHAMMER jest napisany w nietypowy, dialogowy sposób. Myślę, że forma tych tekstów przypadnie Wam do gustu. To mocne teksty, ale to jeszcze bynajmniej nie koniec. MEDAL OF HONOR: WOJNA NA PACYFIKU, NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 czy konsolowe SILENT HILL 4: THE ROOM , GTA: SAN ANDREAS, OTOGI 2 to tytuły, które chyba już nie potrzebują rekomendacji, prawda?
 Do tego dochodzi silny jak niegdyś Cesarstwo rzymskie ROME: TOTAL WAR. Jeżeli jeszcze mało Wam wyczekiwanych tytułów, a ręka was świerzbi, to walcie do Głową W Mur. Tam kolega Malvado przedstawia nam nową część serii MORTAL KOMBAT, MK: DECEPTION. Niestety, ocena jego jest dosyć średnia, a to świadczy samo za siebie. Pora powiedzieć o temacie numeru. Dlaczego dopiero teraz? Otóż jak widzicie nadeszło tyle hitów, że pewno nie jeden z Was będzie się dziwił czemu akurat temat numeru jest taki. Na szczęście jedno nie szkodzi drugiemu. Managery piłkarskie.
Tak jak miesiąc temu, Keiran przygotował dla nas trzy artykuły na zasadzie: recenzja, recenzja, porównanie. Dzięki temu będziecie mogli jak na dłoni zobaczyć dlaczego warto, a dlaczego nie warto zagrać w TOTAL MANAGERA, lub FOOTBALL MANAGERA, 2005 oczywiście ;)
   Zapraszam Was także gorąco do Krótkiej Przerwy w Zabijaniu. Znajdziecie w niej standardowo m.in. felieton, o dosyć standardowej jak na ten miesiąc tematyce…ale może nie tak do końca? W naszym dziale publicystycznym znajdziecie również opowiadanie ANIOŁY Jakuba Riedla oraz dalszą część serii JAMAICA NIGHT CLUB.
   Jeżeli po takiej dawce teorii zachce Wam się pograć, to serdecznie zapraszam do naszych konkursów, w których do wygrania jest ponad 20 gier od CDP, Techlandu, Playa i Dobrej Gry. Znajdują się pośród nich takie tytuły jak D-DAY, MEDIEVAL LORDS, COLLIN MCRAE 3, czy LIONHEART. Warto zatem się troszkę wysilić i sprawić sobie DOBRY prezent na Święta.
   Jeżeli jesteśmy już przy prezentach to mamy dla Was jeszcze coś specjalnego. Otóż jak zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu (kolejne tapety z modelką SS-NG), w tym miesiącu mamy dla Was Kalendarz Gracza na rok 2005. Możecie go sobie ściągnąć w postaci tapet na pulpit. Istnieje także możliwość jego zakupu (wydrukowany na A4)… zakupu, bo za friko drukować Wam go niestety nie możemy ;). Myślę, że kalendarz, czy w takiej bądź innej formie, będzie naprawdę dobrym i przydatnym prezentem na cały nadchodzący rok.
    Warto było czekać na 26 numer, prawda? Przepraszamy jednak za obsówkę, która jest wynikiem moich sporych problemów z Internetem, o których zresztą możecie przeczytać w naszym nowym dziale GRA W TYSIĄCA, w którym to redaktorzy będą dzielili się z Wami wrażeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi każdego z miesięcy, miesięcy, w których ukazują się kolejne numery SS-NG.
   Życzcie nam powodzenia na najbliższy rok, bo mamy Wam jeszcze WIELE do zaoferowania.
My z kolei Życzymy Wam spokojnych Świąt i naprawdę dobrej zabawy na Sylwestrze. Widzimy się na początku roku 2005. Trzymajcie się i powróćcie tutaj za miesiąc, bo my na pewno tu będziemy i przygotujemy dla Was kolejne niespodzianki.

PS. Zapraszam do dyskusji na temat Half-Life'a 2, Halo 2, GTA: San Andreas oraz managerów piłkarskich. Pod każdym z tych tekstów znajdują się linki prowadzące do odpowiednich wątków na ich temat. Nie podoba ci się recenzja? Nie zgadzasz się z oceną? Chcesz podzielić się wrażeniami z grania? WYRAŹ TO !
[DOBRA GRA, REDAKCJA]KONKURS Z MAŁYSZEM


[Gregorious] Postanowienia

[Veeroos] Legendy - Legendy - Steve Vai
[Veeroos] Recenzja - Halo 2 Original Soundtrack Volume One

[Pellaeon] Gwiazda Bojowa “Galaktyka” (1978 - 80)
[Keiran] Battlestar Galactica
[Lord Sith Pshemozz] Komiksy Czas Zacząć

[kYuba]Pojedynek Snajperów

[Dude]Przegląd Gier Na Nintendo

[kYuba]World Of Warcraft: Beta Test
[kYuba]World Of Warcraft: Galeria

[Xtense] Software Dla Muzyka Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   58